ساعت و تاریخ شمسی

چهارشنبه, 08 بهمن 1393

 

 

 

 

 

آمار سایت

10 خودروی سمندجایگزین تاکسی های فرسوده شهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 28 دی 1393 ساعت 09:58

 

 

مسئول واحد تاکسیرانی و ترافیک شهرداری از واگذاری تعداد 10 خودروی سمند به متقاضیان نوسازی تاکسی تا پایان هفته جاری خبر داد.

مرتضی صباغیان گفت:متقاضیان،با ثبت نام در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و با دریافت وام 20 میلیون تومانی موفق به نوسازی تاکسی های فرسوده خود شدند.

وی اظهار داشت:ارزش خودروهای اسقاطی 5 میلیون و پانصد هزار تومان بوده و متقاضیان با 20 میلیون تومان وام در اقساط 5 ساله در سررسید 60 ماهه و فقط  باپنج میلیون وجه نقد میتوانند تاکسی های فرسوده خود را نوسازی نمایند.

این خود رو ها تا پایان هفته جاری در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

 

 

 
نصب 3 تابلوی پارک خودرو ویژه جانبازان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 27 دی 1393 ساعت 11:56

 

 

مسئول واحد تاکسیرانی و ترافیک شهرداری از نصب 3 تابلوی پارک خودرو  ویژه جانبازان خبر داد.

مرتضی صباغیان گفت:واحد تاکسیرانی و ترافیک شهرداری با هماهنگی پلیس راهور شهرستان ،پس از جانمایی،3 تابلوی پارک خودرو ویژه جانبازان را در مکانهای پرتردد شهر(روبری بانک ملی،ملت و سپه)نصب کرد.

صباغیان افزود:این تابلو ها بر اساس اعلام نیاز اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانبازان شهرستان و جهت رفاه حال جانبازان گرامی است که در هنگام استفاده از پارک خودرو در سطح شهر دچار مشکل بوده اند که از این پس می توانند در محل های مشخص شد خودروی خود را پارک نمایند.

 

 
انتصاب مسئول واحد خدمات شهری شهرداری بندرگز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 27 دی 1393 ساعت 11:05

 

 

طی ابلاغی از طرف شهردار بندرگز ،امین خداپرست به عنوان مسئول واحد خدمات شهری منصوب شد.

خداپرست پیش از این در واحد آتش نشانی مشغول به فعالیت بوده که در تاریخ 24/10/93 به عنوان مسئول واحد خدمات شهری منصوب گردید.

همچنین با ابلاغ محسن دماوندی کمالی،محمد مهدی رئیسی مسئول سابق واحد خدمات شهری،به عنوان متصدی امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منصوب شد.

 

 

 
انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و اداره بهزیستی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
دوشنبه, 22 دی 1393 ساعت 14:00

 

 

در راستای ارتقاء شایستگی و صلاحیت افراد در زندگی حرفه ای و احساس رضایتمندی شغلی کارکنان شهرداری،تفاهم نامه ای فی مابین شهرداری و اداره بهزیستی شهرستان بندرگز برای مدت یک سال منعقد شد.

در این تفاهم نامه، شهرداری و اداره بهزیستی شهرستان با هدف ارتقاء مهارتهای ارتباطی و سازگاری میان فردی و بین فردی،تحکیم بنیان خانواده به منظور پیشگیری از آسیب های مرتبط با طلاق،ارتقاء دانش عمومی در خصوص ضرورت و اثر بخشی مهارتهای زندگی،اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان شهرداری می نمایند.

شایان ذکر است اولین کارگاه آموزشی،صبح امروز 22/10/93 با حضور کارکنان واحد خدمات شهری،عمران و فضای سبز با موضوع پیشگیری از سوء مصرف مواد،در محل ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری برگزار شد.

 

 
دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با شهردار مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 21 دی 1393 ساعت 12:36

 

حجت الاسلام کشیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صبح امروز 21/10/93 با شهردار بندرگز دیدار کرد.

این دیدار جهت بهره گیری از ظرفیت و توانمندی مجموعه شهرداری در فضاسازی و آذین بندی میادین و معابر عمومی شهر ،جهت برگزاری جشن پیروزی انقلاب در ایام الله دهه مبارک فجر صورت گرفت.

 

 
آتش سوزی در جنگل وطنای بندرگز با حضور به موقع مسئولین،نیروهای امدادی و مردمی خاموش شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 18 دی 1393 ساعت 13:52

 

 

آتش سوزی در جنگل وطنای شهرستان بندرگز که در ساعات اولیه شب گذشته(چهارشنبه)17/10/93  آغاز شده بود، با اقدام به موقع مسئولین ، نیروهای آتش نشانی،امدادی وهمچنین حضور چشمگیر نیروهای داوطلب مردمی در ساعت 12.30 به طور کامل مهار و خاموش شد. کارشناسان ستاد بحران و منابع طبیعی شهرستان علت این آتش سوزی را سهل انگاری عامل انسانی دانسته و خواستار توجه بیشتر مردم به هشدارهای مسئولین در این رابطه شدند.

گفتنی است در این آتش سوزی خسارت جدی به منابع طبیعی و درختان این منطقه وارد نشده است.

 

 
بازدید فرماندار،شهردار،مدیران اداره محیط زیست ، میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان از کشتارگاه دام سلامت و سکوی جمع آوری زباله شهرداری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 18 دی 1393 ساعت 13:05

صبح روز چهارشنه 17/10/93فرماندار ،شهردار،مسئول اداره محیط زیست و همچنین اداره میراث فرهنگی و گردشگری بندرگز از کشتارگاه دام سلامت و سکوی جمع آوری زباله شهرداری بازدید کردند.

 

 
سند استراتژیک توسعه گردشگری بندرگز و تدوین برنامه عملیاتی پنج ساله در شهرداری بندرگز آغاز شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 09 دی 1393 ساعت 14:44

 

برای اولین بار در استان گلستان، سند استراتژیک توسعه گردشگری شهر بندرگز و تدوین برنامه عملیاتی 5 ساله با تاکید بر جذب سرمایه و ایجاد اشتغال با حمایت شهردار ی و شورای شهر بندرگز آغازشد.

 محسن دماوندی کمالی شهردار بندرگزگفت: وجود جاذبه ها و قابلیت های گردشگری در منطقه که محور گردشگری شامل جزیره، دریا و جنگل را در برمی گیرد می تواند به عنوان موضوع توسعه شهری و ایجاد اشتغال مدنظر قرار گیرد. با این وجود فقدان یک برنامه علمی و مدون که بتواند راهگشای مدیران و دست اندرکاران اجرایی جهت اقدام در زمینه توسعه گردشگری این شهر و بخصوص ایجاد اشتغال مبتنی بر آن باشد ، تاکنون سبب ناکارآمدی و از دست رفتن فرصت ها گردیده است.

 

 
برگزاری کارگاه آموزشی توانمند سازی والدین در تعامل با نوجوانان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
چهارشنبه, 26 آذر 1393 ساعت 12:32

 

 

کار گاه آموزشی توانمند سازی والدین در تعامل با نوجوانان در دبیرستان شهید امیر لطیفی برگزار شد.

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری در راستای اهداف سازمانی و در پی در خواست مدیریت دبیرستان شهید امیر لطیفی اقدام به برگزاری این گارگاه نمود.

این جلسه آموزشی با هدف آشنایی با ویژگی ها و نیازهای نوجوان و همچنین توصیه راهکارهای کاربردی جهت بهینه سازی ارتباط و تعامل اولیاء با فرزندان نوجوانشان با والدین دانش اموزان مقطع اول و سوم دبیرستان در تاریخهای هجدهم و بیست و پنجم آذرماه برگزار شد.

 

 
بتن ریزی و لکه گیری آسفالت شهرک شهید باهنر(جانبازان) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 15 آذر 1393 ساعت 12:03

 

 

عملیات بتن ریزی و لکه گیری آسفالت شهرک شهید باهنر آغاز شد.

جهت مشاهده تصاویر به بیشتر بخوانید بروید.

 

 
ایجاد 250 مترمربع فضای سبز در مدرسه ی شهیدان کمالی(دانش سابق) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 11 آذر 1393 ساعت 14:40

 

 

250 متر مربع فضای سبز در مدرسه ی شهیدان کمالی(دانش سابق) ایجاد شد.

به گزارش واحد فضای سبز شهرداری جهت ایجاد فضای سبز در این مدرسه که به مدت دو روز به طول انجامید،هشتاد تن خاک نباتی بکار رفته و نشاء گونه های گلهای فصلی ، همیشه بهار،سیلن،گازانیا،رز و نهالهای سرو خمره ای،سرو نقره ایی و درختچه یوکا جمعا با هزینه ای بالغ بر چهل و دو میلیون ریال در حیاط این مدرسه کاشت شد.

 
بزودی کتابخانه شهرداری بندرگز راه اندازی می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 09 آذر 1393 ساعت 14:19

 

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در نظر دارد در دو حوزه عمومی و تخصصی اقدام به راه اندازی کتابخانه ای در محل ساختمان این معاونت نماید,علاقمندان می توانند جهت مشارکت در تجهیز این کتابخانه ( اهدا کتاب)با نام اهدا کننده سهم بسزایی در رشد فرهنگ کتابخوانی شهر عزیزمان ایفا نمایند.

 
مساعدت مالی و تدارکاتی شهرداری در برپایی نمایشگاه کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 09 آذر 1393 ساعت 12:50

در هفته کتاب و کتابخوانی اولین نمایشگاه و فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در غرب استان گلستان توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان از 24 آبان الی 1 آذر در سالن ورزشی کوثر برگزار شد.با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی،شهرداری بندرگز جهت هرچه بهتر برگزاری این نمایشگاه اقدام به پشتیبانی تدارکاتی و مساعدت مالی به مبلغ سی میلیون ریال نمود.

 
احداث پل ورودی مجموعه 300 واحدی مسکن مهر واقع در خیابان آیت الله نصیری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 09 آذر 1393 ساعت 08:37

 

 

به گزارش معاونت خدمات شهری و عمران شهرداری،جهت رفاه حال ساکنین و سهولت در عبور و مرور وسائط نقلیه،پل ورودی مجموعه 300 واحدی مسکن مهر واقع در خیابان آیت الله نصیری احداث شد.

 

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 09 آذر 1393 ساعت 08:47
 
برگزاری اولین کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 06 آذر 1393 ساعت 14:02

 

 

به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری،اولین کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی با هدف ارتقاء سطح کیفی دانش و مهارتهای ارتباطی پرسنل خدوم در محیط کار و زندگی روزمره در تاریخ 6/9/93 در سالن آموزش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری برگزار شد.

در این کارگاه که با حضور کلیه کارکنان واحد فضای سبز شکل گرفت،مطالبی پیرامون روشهای نوین تربیت فرزند ارائه گردید که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

 
اولین جلسه کمیته مالی،پشتیبانی و اسکان سفر ریاست جمهور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 06 آذر 1393 ساعت 08:42

 

 

با توجه به سفر قریب الوقوع ریاست جمهور و هیئت دولت به استان گلستان و حضور یکی از وزرا در شهرستان بندرگز اولین جلسه کمیته مالی ،پشتیبانی و اسکان به ریاست شهردار بندرگز با هدف هماهنگی ادارات و سازمانهای شهرستان در تاریخ 5/9/93 با حضور اعضاء کمیته در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

 

 
ساحل بندرگز با مشکل مالکیت روبرو است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 04 آذر 1393 ساعت 09:01

 

محسن دماوندی کمالی، در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره توسعه زیر ساخت های گردشگری در بندرگز گفت: بندرگز شهری زیبا بین ساحل و جنگل است که هر دو قابلیت گردشگری بسیار بالایی دارند.

وی افزود: شهرداری بندرگز بیش از 80 سال است که متولی ساحل دریای بندرگز است و هزینه های زیادی را نیز در این باره صرف کرده است تا ساحل دریا به شکل امروزی در بیاید.

 

 
برگزاری مراسم زیارت عاشورا در اولین روز از هفته ی بسیج مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 01 آذر 1393 ساعت 14:21

 

به مناسبت فرا رسیدن هفته ی بسیج ،صبح امروز 1/8/93کارکنان شهرداری با برگزاری مراسم زیارت عاشورا و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای بسیجی را گرامی داشتند.

 
احداث جدول40*50 کوچه اتقلاب 28 به روایت تصویر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
دوشنبه, 26 آبان 1393 ساعت 13:14

 

 
بندرگز شهری محصور در حریم ها/رایزنی برای توسعه گردشگری ساحلی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
دوشنبه, 26 آبان 1393 ساعت 08:22

 

 

 

شهردار بندرگز با بیان این که بندرگز شهری محصور در حریم هاست، گفت: بندرگز شهری محصور در حریم هاست ما از یک سو ساحل دریا را داریم و از سمت دیگر جاده سراسری که هر دو بخش دارای حریم حفاظتی هستند.

محسن دماوندی کمالی، در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: علاوه بر آن در داخل شهر راه آهن وجود دارد و دو خط فشار قوی برق و خط لوله فشار قوی گاز در راستای شرقی و غربی شهر قرار دارند، همچنین در دو سمت شهر دو رودخانه وجود دارد و افزون بر اینها شکل و پراکندگی ساخت و ساز هم باعث شده به لحاظ کالبدی قابلیت گسترش فضای سبز آنطور که شایسته است در شهر وجود نداشته باشد.

 
« شروع قبلی 5 4 3 2 1 بعدی انتها »

صفحه 1 از 5

منوی اصلی

صفحه اول

برای داشتن شهری پویا و زیبا

مشارکت آگاهانه همه شهروندان ضروریست،پس با پرداخت سهممان

(تحت عنوان عوارض شهری)

در این پویایی و زیبایی شریک شویم


  

 

درباره شهردار

   

محسن دماوندی کمالی

شهردار بندرگز

شورای اسلامی شهر

اعضای شورا
مصوبات شورا