ساعت و تاریخ شمسی

جمعه, 29 فروردین 1393

 

 

 

 

 

آمار سایت

بهسازی فضای آرامستان شهر بندرگز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 24 اسفند 1392 ساعت 11:20

 

شهردار بندرگز از بهسازی فضای آرامستان شهر خبر داد.

ایمان درزی بهسازی این فضا را شامل موزائیک فرش معابر،افزایش روشنایی و بهبود فضای سبز خواند و عنوان داشت:هدف از اجرای این طرح پاس داشتن حرمت آرامستان و تامین رفاه حال خانواده های مراجعه کننده است.

شهردار بندرگز با بیان اینکه طرح های در دست اقدام شهرداری با هدف رضایتمندی شهروندان صورت می پذیرد گفت:مشارکت و همراهی مردم مهمترین عامل در سرعت بخشیدن به اجرای طرح ها و برنامه های شهرداری است.

وی همچنین خاطر نشان کرد:آرامستان شهروندان ارامنه ی  بندرگز که از گذشته های دور در این شهر ساکن بوده و هستند  نیز بهسازی خواهد شد و در همین راستا اقدامات اولیه ای هم صورت گرفته است.

 
به استقبال بهار میرویم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 22 اسفند 1392 ساعت 09:04

 

 

محمد مهدی رئیسی مسئول خدمات شهری گفت:در راستای زیبا سازی و بهبود فضای بصری شهر و در آستانه فرارسیدن عید نوروز،رنگ آمیزی مبلمان شهری،جداول بلوار ها،پارکها و میادین سطح شهر آغاز شد.

وی گفت:شهرداری هر ساله در این ایام اقدام به رنگ آمیزی و زیبا سازی مبلمان شهری می نماید تا با آمدن سال جدید چهری شهر رنگ شادابی و طراوت به خود گیرد و فضای مناسب جهت استقبال از بهار و گردشگران نوروزی فراهم گردد.

مسئول خدمات شهری افزود:در این خصوص تعمیر و بازسازی سرویسهای بهداشتی،روشنایی پارکها ، میادین و اماکن گردشگری ،لکه گیری آسفالت سطح شهر همزمان در دست اجرا می باشد.

 
اجرای مجدد بریدگی مقابل پایگاه انتقال خون واقع در بلوار امام خمینی (ره) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 15 بهمن 1392 ساعت 13:50

 

در پی در خواست های مکرر شهروندان مبنی بر اجراء و بازگشایی مجدد بریدگی مقابل پایگاه انتقال خون واقع در بلوار امام خمینی(ره)،با مطرح شدن موضوع در کمیته ترافیک شهرستان و طبق مصوبه شورای ترافیک و کمسیون ایمنی راههای استان نسبت به اجرای بریدگی ،شهرداری با انجام اقداماتی نظیر احداث دو سرعت کاه استاندارد در فاصله ای مناسب در ضلع شمال و جنوب بریدگی و رنگ آمیزی آنها و همچنین نصب تابلو ها و علائم مکمل هشدار دهنده نسبت به اجرای بریدگی اقدام نمود.

 
جشن میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص)و امام جعفر صادق(ع) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 05 بهمن 1392 ساعت 13:05

 

به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد مسعود نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم جشنی با حضور دکتر نظری مهر نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی،بابایی فرماندار شهرستان،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر،حجت الاسلام کشیری ریاست سازمان تبلیغات اسلامی و نسیمی ریاست دانشگاه آزاد  ،کارکنان شهرداری  بویژه بازنشستگان در روز شنبه 28/10/92در سالن پذیرایی متکی برگزار  شد.

در این مراسم شهردار بندرگز ضمن تبریک هفته وحدت ،میلاد حضرت محمد(ص)و امام جعفر صادق (ع) و خیر مقدم به مدعوین، فرصت پیش آمده در این جشن ,را پس از دو ماه ورود به شهرداری مغتنم شمرد و از صبر و شکیبایی پرسنل بابت تحمل شرایط سخت در چند ماه اخیر تقدیر و تشکر کرد.

ایمان درزی در این مراسم عنوان داشت :با تلاش و همت  مجموعه توانستیم در کمتر از 50 روز کلیه حقوق و مزایای معوق چهار ماهه  پرسنل را پرداخت نموده  و رضایت کارکنان و خانواده هایشان را فراهم نماییم .

 

در پایان پس از سخنرانی حجت الاسلام کشیری ریاست سازمان تبلیغات اسلامی و مداحی و مولودی خوانی برادر طوسی ،از سه تن از پرسنل شهرداری که در سال جاری(1392) به افتخار بازنشستگی نائل آمدند با اهداء لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.

 
اعطای سبد کالا به کارکنان شهرداری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
چهارشنبه, 02 بهمن 1392 ساعت 08:51

در راستای رسیدگی به امور رفاهی کارکنان شهرداری صبح رو پنج شنبه 26/10/92اولین سبد کالا از طرف شهرداری به کارکنان اعطا شد.

ایمان درزی شهردار بندرگز اقلام سبد کالا را شامل 10کیلو برنج 5کیلو گوشت سفید(مرغ)5کیلو روغن نباتی خواند و افزود :رسیدگی به امور رفاهی کارکنان زحمتکش شهرداری باعث رضایتمندی و بهبود عملکرد مجموعه خواهد شد.

 

وی با بیان این مطلب که خرید و توزیع سبد کالا از طریق شرکت تعاونی مصرف کارکنان شهرداری انجام شد گفت:اکثر کارکنان شهرداری اقلام مصرفی خانوار بویژه مواد غذایی را از این فروشگاه تهیه میکنند و شهرداری سعی دارد با توجه به مسائل و مشکلات اقتصادی با تامین این ارزاق با قیمت مناسب رضایت کارکنان خویش را فراهم نماید.

 
آغاز احداث جدول40*40 در شهرک ایرجی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 26 دی 1392 ساعت 07:36 

مسئول واحد عمران شهرداری از آغاز احداث جدول40*40 در شهرک ایرجی خبر داد.

جعفر رضایی گفت:به منظور جمع آوری و هدایت آبهای سطحی،این پروژه از تاریخ 20/10/92آغاز شد و در کمتر از یک ماه به پایان خواهد رسید.

وی همچنین عنوان داشت :طول این جدول 1400متر میباشد که با هزینه ای بالغ بر 400/000/000(چهارصد میلیون)ریال از محل اعتبارات استانی تامین اعتبار شد.

 

گفتنی است:شهرک ایرجی در انتهای خیابان انقلاب 38(شهید عبدالرحمن کردی )واقع شده است.

 
« شروع قبلی 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 بعدی انتها »

صفحه 1 از 10

منوی اصلی

صفحه اول

برای داشتن شهری پویا و زیبا

مشارکت آگاهانه همه شهروندان ضروریست،پس با پرداخت سهممان

(تحت عنوان عوارض شهری)

در این پویایی و زیبایی شریک شویم


 

درباره شهردار

ایمان درزی

شهردار بندرگز