ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 10 فروردین 1394

 

 

 

 

 

آمار سایت

دیدار شهردار با پرستاران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
چهارشنبه, 06 اسفند 1393 ساعت 08:17

 

 

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار شهردار بندرگز (دیروز) دوشنبه 5/12/93با حضور در بیمارستان شهدا با پرستاران دیدار کرد و این روز و میلاد با سعادت اسوه صبر و استقامت حضرت زینب(س) را به آنها تبریک گفت.در این دیدار محمد مهدی کردی معاون اداری و مالی،رضا سلیاری معاون فرهنگی و اجتماعی و جعفر رضایی معاون خدمات شهری و عمران محسن دماوندی کمالی را همراهی کردند.

 
افتتاح و راه اندازی دومین خانه شهروند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 05 اسفند 1393 ساعت 08:36

 

 

در راستای افزایش اماکن فرهنگی شهر،دومین خانه شهروند با نام " لاله"، امروز سه شنبه 5/12/93همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س)،افتتاح و اماده بهره برداری گردید.

 این مکان فرهنگی با هدف آموزش شهروندی(آپارتمان نشینی،حقوق شهروندی،تفکیک زباله)آموزش مهارتهای زندگی،برنامه های مفرح(نمایش،شب شهر و...)ایجاد شد.

این طرح با پیشنهاد معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری در دستور کار قرار گرفت و در روز 14 بهمن 93 اولین خانه شهروند توسط یوسف محمدی ریاست شورای اسلامی شهر بندرگز افتتاح شد و امروز نیز در سالروز میلاد با سعات حضرت زینب (س)دومین خانه شهروند واقع در پارک لاله آماده بهره برداری گردید.

گفتنی است:شهروندان صاحب مهارت و تخصص در حوزه های فرهنگی و اجتماعی می توانند با مراجعه به معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری جهت استفاده رایگان از خانه شهروند اقدام نمایند.

 

 
بازدید پژوهشی دانش آموزان از سکوی جمع اوری زباله شهرداری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 28 بهمن 1393 ساعت 07:31

 

 

دانش آموزان مقطع سوم ابتدایی دبستان غیر انتفاعی سما،صبح روز دوشنبه 27/11/93 با حضور در سکوی جمع آوری زباله،از نزدیک با چرخه تولید،جمع آوری،انتقال و بازیافت زباله آشنا شدند.

در این بازدید پژوهشی که با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری انجام شد،رضا سلیاری در خصوص تولید،جمع آوری،انتقال و بازیافت زباله مواردی را با توجه به مقطع سنی دانش آموزان بیان داشت و کم هزینه ترین اقدام در مدیریت زباله های تولیدی را تفکیک زباله از مبداء دانست.

وی از دانش آموزان حاضر در این بازدید خواست تا تفکیک زباله از مبداء را جدی بگیرند و هر یک از آنان با انجام این کار در منزل و مدرسه ، شهرداری را در مدیریت زباله های تولیدی یاری نمایند.

 
برگزاری مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی و پرتاب دارت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 21 بهمن 1393 ساعت 10:26

 

 

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه تیر اندازی با تفنگ بادی و پرتاب دارت نمود.

این مسابقات از صبح روز یکشنبه 19 بهمن بین کارکنان شهرداری آغاز شد و پس از دو روز برگزاری،آقایان سید سعید سادات،محمد صادق سمیعی،محمد حبیبی به عنوان نفرات اول الی سوم تیراندازی و آقایان مهدی میرزایی،محمد حبیبی و سعید صفرزاده به عنوان نفرات اول الی سوم پرتاب دارت انتخاب و به رسم یاد بود هدایایی به برندگان اهدا شد.

 

 
آغاز عملیات پیاده روسازی در ضلع غربی میدان ولایت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 18 بهمن 1393 ساعت 12:02

 

 

عملیات پیاده رو سازی در ضلع غربی میدان ولایت صبح امروز،شنبه 18/11/93 آغاز شد.

جعفر رضایی معاون خدمات شهری و عمران شهرداری گفت:این عمیات در غالب طرح استقبال از نوروز94 به طول 400 متر در ضلع غربی میدان ولایت آغاز شد و در صورت مساعد بودن شرایط جوی قبل از نوروز 94 به اتمام خواهد رسید.

 
افتتاح خانه شهروند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 16 بهمن 1393 ساعت 10:48

 

خانه شهروند جنت با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از کارکنان شهرداری افتتاح شد.

رضا سلیاری معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری در این باره گفت: خانه شهروند به عنوان مکانی فرهنگی با هدف آموزش شهروندی(آپارتمان نشینی،حقوق شهروندی،تفکیک زباله و..)آموزش مهارتهای زندگی،برنامه های و مفرح(نمایش، شب شعر ،مسابقات و...)ایجاد شد،و در آینده نیز در نقاط مختلف شهر و با توجه به نیاز شهروندان شاهد افتتاح خانه های شهروند خواهیم بود.

گفتنی است:طرح خانه شهروند از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مطرح و پس از تایید شهردار و تصویب شورای اسلامی شهر در روز سه شنبه 14/11/93 پس از پایان "جشن بهمن" توسط یوسف محمدی رئیس شورای اسلامی شهر بندرگز،در محل پارک جنت افتتاح شد.

 

 
برگزاری جشن بهمن با حضور خانواده بزرگ شهرداری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
چهارشنبه, 15 بهمن 1393 ساعت 10:54

                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                          

 

به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،مراسمی با عنوان جشن بهمن به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری،با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر،کارکنان شهرداری و خانواده هایشان در  روز دوشنبه14/11/93 در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز برگزا شد.

این جشن با اجرای  سرود،تواشیح،نمایش طنز و موسیقی محلی همراه بو.گروه سرود"امید" متشکل از فرزندان شهرداری،تواشیح توسط جمعی از کارکنان،نمایش طنز نیز با هنرنمایی نیروهای شهرداری برنامه های خود را اجرا کردند که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

 
10 خودروی سمندجایگزین تاکسی های فرسوده شهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 28 دی 1393 ساعت 09:58

 

 

مسئول واحد تاکسیرانی و ترافیک شهرداری از واگذاری تعداد 10 خودروی سمند به متقاضیان نوسازی تاکسی تا پایان هفته جاری خبر داد.

مرتضی صباغیان گفت:متقاضیان،با ثبت نام در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و با دریافت وام 20 میلیون تومانی موفق به نوسازی تاکسی های فرسوده خود شدند.

وی اظهار داشت:ارزش خودروهای اسقاطی 5 میلیون و پانصد هزار تومان بوده و متقاضیان با 20 میلیون تومان وام در اقساط 5 ساله در سررسید 60 ماهه و فقط  باپنج میلیون وجه نقد میتوانند تاکسی های فرسوده خود را نوسازی نمایند.

این خود رو ها تا پایان هفته جاری در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

 

 

 
نصب 3 تابلوی پارک خودرو ویژه جانبازان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 27 دی 1393 ساعت 11:56

 

 

مسئول واحد تاکسیرانی و ترافیک شهرداری از نصب 3 تابلوی پارک خودرو  ویژه جانبازان خبر داد.

مرتضی صباغیان گفت:واحد تاکسیرانی و ترافیک شهرداری با هماهنگی پلیس راهور شهرستان ،پس از جانمایی،3 تابلوی پارک خودرو ویژه جانبازان را در مکانهای پرتردد شهر(روبری بانک ملی،ملت و سپه)نصب کرد.

صباغیان افزود:این تابلو ها بر اساس اعلام نیاز اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانبازان شهرستان و جهت رفاه حال جانبازان گرامی است که در هنگام استفاده از پارک خودرو در سطح شهر دچار مشکل بوده اند که از این پس می توانند در محل های مشخص شد خودروی خود را پارک نمایند.

 

 
انتصاب مسئول واحد خدمات شهری شهرداری بندرگز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 27 دی 1393 ساعت 11:05

 

 

طی ابلاغی از طرف شهردار بندرگز ،امین خداپرست به عنوان مسئول واحد خدمات شهری منصوب شد.

خداپرست پیش از این در واحد آتش نشانی مشغول به فعالیت بوده که در تاریخ 24/10/93 به عنوان مسئول واحد خدمات شهری منصوب گردید.

همچنین با ابلاغ محسن دماوندی کمالی،محمد مهدی رئیسی مسئول سابق واحد خدمات شهری،به عنوان متصدی امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منصوب شد.

 

 

 
انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و اداره بهزیستی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
دوشنبه, 22 دی 1393 ساعت 14:00

 

 

در راستای ارتقاء شایستگی و صلاحیت افراد در زندگی حرفه ای و احساس رضایتمندی شغلی کارکنان شهرداری،تفاهم نامه ای فی مابین شهرداری و اداره بهزیستی شهرستان بندرگز برای مدت یک سال منعقد شد.

در این تفاهم نامه، شهرداری و اداره بهزیستی شهرستان با هدف ارتقاء مهارتهای ارتباطی و سازگاری میان فردی و بین فردی،تحکیم بنیان خانواده به منظور پیشگیری از آسیب های مرتبط با طلاق،ارتقاء دانش عمومی در خصوص ضرورت و اثر بخشی مهارتهای زندگی،اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان شهرداری می نمایند.

شایان ذکر است اولین کارگاه آموزشی،صبح امروز 22/10/93 با حضور کارکنان واحد خدمات شهری،عمران و فضای سبز با موضوع پیشگیری از سوء مصرف مواد،در محل ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری برگزار شد.

 

 
دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با شهردار مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 21 دی 1393 ساعت 12:36

 

حجت الاسلام کشیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صبح امروز 21/10/93 با شهردار بندرگز دیدار کرد.

این دیدار جهت بهره گیری از ظرفیت و توانمندی مجموعه شهرداری در فضاسازی و آذین بندی میادین و معابر عمومی شهر ،جهت برگزاری جشن پیروزی انقلاب در ایام الله دهه مبارک فجر صورت گرفت.

 

 
آتش سوزی در جنگل وطنای بندرگز با حضور به موقع مسئولین،نیروهای امدادی و مردمی خاموش شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 18 دی 1393 ساعت 13:52

 

 

آتش سوزی در جنگل وطنای شهرستان بندرگز که در ساعات اولیه شب گذشته(چهارشنبه)17/10/93  آغاز شده بود، با اقدام به موقع مسئولین ، نیروهای آتش نشانی،امدادی وهمچنین حضور چشمگیر نیروهای داوطلب مردمی در ساعت 12.30 به طور کامل مهار و خاموش شد. کارشناسان ستاد بحران و منابع طبیعی شهرستان علت این آتش سوزی را سهل انگاری عامل انسانی دانسته و خواستار توجه بیشتر مردم به هشدارهای مسئولین در این رابطه شدند.

گفتنی است در این آتش سوزی خسارت جدی به منابع طبیعی و درختان این منطقه وارد نشده است.

 

 
بازدید فرماندار،شهردار،مدیران اداره محیط زیست ، میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان از کشتارگاه دام سلامت و سکوی جمع آوری زباله شهرداری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 18 دی 1393 ساعت 13:05

صبح روز چهارشنه 17/10/93فرماندار ،شهردار،مسئول اداره محیط زیست و همچنین اداره میراث فرهنگی و گردشگری بندرگز از کشتارگاه دام سلامت و سکوی جمع آوری زباله شهرداری بازدید کردند.

 

 
سند استراتژیک توسعه گردشگری بندرگز و تدوین برنامه عملیاتی پنج ساله در شهرداری بندرگز آغاز شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 09 دی 1393 ساعت 14:44

 

برای اولین بار در استان گلستان، سند استراتژیک توسعه گردشگری شهر بندرگز و تدوین برنامه عملیاتی 5 ساله با تاکید بر جذب سرمایه و ایجاد اشتغال با حمایت شهردار ی و شورای شهر بندرگز آغازشد.

 محسن دماوندی کمالی شهردار بندرگزگفت: وجود جاذبه ها و قابلیت های گردشگری در منطقه که محور گردشگری شامل جزیره، دریا و جنگل را در برمی گیرد می تواند به عنوان موضوع توسعه شهری و ایجاد اشتغال مدنظر قرار گیرد. با این وجود فقدان یک برنامه علمی و مدون که بتواند راهگشای مدیران و دست اندرکاران اجرایی جهت اقدام در زمینه توسعه گردشگری این شهر و بخصوص ایجاد اشتغال مبتنی بر آن باشد ، تاکنون سبب ناکارآمدی و از دست رفتن فرصت ها گردیده است.

 

 
برگزاری کارگاه آموزشی توانمند سازی والدین در تعامل با نوجوانان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
چهارشنبه, 26 آذر 1393 ساعت 12:32

 

 

کار گاه آموزشی توانمند سازی والدین در تعامل با نوجوانان در دبیرستان شهید امیر لطیفی برگزار شد.

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری در راستای اهداف سازمانی و در پی در خواست مدیریت دبیرستان شهید امیر لطیفی اقدام به برگزاری این گارگاه نمود.

این جلسه آموزشی با هدف آشنایی با ویژگی ها و نیازهای نوجوان و همچنین توصیه راهکارهای کاربردی جهت بهینه سازی ارتباط و تعامل اولیاء با فرزندان نوجوانشان با والدین دانش اموزان مقطع اول و سوم دبیرستان در تاریخهای هجدهم و بیست و پنجم آذرماه برگزار شد.

 

 
بتن ریزی و لکه گیری آسفالت شهرک شهید باهنر(جانبازان) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 15 آذر 1393 ساعت 12:03

 

 

عملیات بتن ریزی و لکه گیری آسفالت شهرک شهید باهنر آغاز شد.

جهت مشاهده تصاویر به بیشتر بخوانید بروید.

 

 
ایجاد 250 مترمربع فضای سبز در مدرسه ی شهیدان کمالی(دانش سابق) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 11 آذر 1393 ساعت 14:40

 

 

250 متر مربع فضای سبز در مدرسه ی شهیدان کمالی(دانش سابق) ایجاد شد.

به گزارش واحد فضای سبز شهرداری جهت ایجاد فضای سبز در این مدرسه که به مدت دو روز به طول انجامید،هشتاد تن خاک نباتی بکار رفته و نشاء گونه های گلهای فصلی ، همیشه بهار،سیلن،گازانیا،رز و نهالهای سرو خمره ای،سرو نقره ایی و درختچه یوکا جمعا با هزینه ای بالغ بر چهل و دو میلیون ریال در حیاط این مدرسه کاشت شد.

 
بزودی کتابخانه شهرداری بندرگز راه اندازی می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 09 آذر 1393 ساعت 14:19

 

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در نظر دارد در دو حوزه عمومی و تخصصی اقدام به راه اندازی کتابخانه ای در محل ساختمان این معاونت نماید,علاقمندان می توانند جهت مشارکت در تجهیز این کتابخانه ( اهدا کتاب)با نام اهدا کننده سهم بسزایی در رشد فرهنگ کتابخوانی شهر عزیزمان ایفا نمایند.

 
مساعدت مالی و تدارکاتی شهرداری در برپایی نمایشگاه کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 09 آذر 1393 ساعت 12:50

در هفته کتاب و کتابخوانی اولین نمایشگاه و فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در غرب استان گلستان توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان از 24 آبان الی 1 آذر در سالن ورزشی کوثر برگزار شد.با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی،شهرداری بندرگز جهت هرچه بهتر برگزاری این نمایشگاه اقدام به پشتیبانی تدارکاتی و مساعدت مالی به مبلغ سی میلیون ریال نمود.

 
« شروع قبلی 5 4 3 2 1 بعدی انتها »

صفحه 1 از 5

منوی اصلی

صفحه اول

برای داشتن شهری پویا و زیبا

مشارکت آگاهانه همه شهروندان ضروریست،پس با پرداخت سهممان

(تحت عنوان عوارض شهری)

در این پویایی و زیبایی شریک شویم


  

 

درباره شهردار

   

محسن دماوندی کمالی

شهردار بندرگز

شورای اسلامی شهر

اعضای شورا
مصوبات شورا