ساعت و تاریخ شمسی

شنبه, 29 شهریور 1393

 

 

 

 

 

آمار سایت

برگزاری اولین دوره کلاسهای آموزش اتش نشان داوطلب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 29 شهریور 1393 ساعت 12:48

 

اولین دوره کلاسهای آموزش آتش نشان داوطلب با هدف ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی شهروندان برگزار شد.

مسئول واحد آتش نشانی شهرداری گفت:اولین دوره کلاسهای آموزش آتش نشان داوطلب با هدف ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی شهروندان در سطوح مختلف سنی در واحد آتش نشانی شهرداری بندرگز برگزار شد .

 
محسن دماوندی کمالی رسما به عنوان شهردار بندرگز معرفی شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
سه شنبه, 25 شهریور 1393 ساعت 14:50

 

مراسم معارفه محسن دماوندی کمالی شهردار شهر بندرگز با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها استانداری،فرماندار،جمعی از مسئولین ادارات و نهادها،اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری بندرگز صبح روز دوشنبه 25/6/93در شهرداری بندرگز برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه جمشید کردی نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرگز ضمن خیر مقدم به مدعوین به ویژه مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها از زحمات شش ماهه ایمان درزی شهردار سابق تشکر کرد و موفقیت محسن دماوندی کمالی را به عنوان شهردار جدید از خداوند متعال خواستار شد

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرگز معارفه شهردار جدید را مقارن با دو رویداد مهم کشور دانست و گفت:نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس دو رویدادی هستند که باید آنها را به فال نیک گرفت .

وی همچنین وحدت و همدلی کارکنان را عامل موفقیت مجموعه شهرداری بیان کرد و خواستار نهایت همکاری کارکنان با شهردارجدید جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان شد.

در ادامه این مراسم عبدالرضا چراغعلی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری گلستان با بیان این مطلب که مدیریت شهری امروزه با روشهای سنتی امکان پذیر نیست گفت:شهرداری ها در این برهه از  زمان از یک تشکیلات عمرانی و خدماتی به یک نهاد فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده اند و باید با  بکار گیری  نهاد های مردمی در امورات عمرانی و خدماتی، شهرداری ها فقط به عنوان یک ستاد مدیریتی عمل نمایند.

وی حمایت از نهاد های مردمی و فعالیتهای فرهنگی را از مواردی برشمرد که شهرداران و شوراها باید به آن توجه نموده و حمایت از این نهادها می تواند در پیشبرد اهداف شهرداری مفید و موثر واقع شود.

مدیر کل دفتر امور شهری تشکیل کارگروه مشورتی شهرداران ادوار مختلف و نیروهای باتجربه و بازنشسته شهرداری بندرگز را یکی از گامهای موثر در اجرای اهداف عمرانی و خدماتی شهرداری بر شمرد و از این  افراد به عنوان سرمایه های پنهان یاد کرد که می بایست آشکار گردد.

در پایان این مراسم از زحمات ایمان درزی شهردار سابق،حسن جمال لیوانی سرپرست شهرداری تقدیر و محسن دماوندی کمالی به عنوان شهردار جدید بندرگز معرفی شد. 

 
50عدد سطل زباله مکانیزه 770 لیتری گالوانیزه در معابر شهری نصب میشود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 08 خرداد 1393 ساعت 13:17

 

شهردار بندرگز از خرید 50 عدد سطل زباله مکانیزه 770 لیتری گالوانیزه خبر داد.

ایمان درزی گفت:به منظور افزایش بهداشت عمومی و همچنین کاهش آلودگی و جلوگیری از اتلاف وقت در جمع آوری زبالهٰ50 عدد سطل زباله مکانیزه 770 لیتری گالوانیزه توسط شهرداری خریداری و  هفته جاری در معابر اصلی و فرعی شهر نصب خواهد شد.

 
لایروبی رودخانه شرقی و غربی شهر بندرگز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 08 خرداد 1393 ساعت 12:50

 

عملیات لایروبی رودخانه های شرقی و غربی شهر بندرگز آغاز شد.

با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و بروز سیلابهای فصلی و به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی و جلوگیری از خسارات ناشی از سیلاب ٰ عملیات لایروبی این رودخانه ها در دستور کار واحد خدمات شهری قرار گرفت که در حال حاضر رودخانه شرقی در حال اجرا می باشد.

گفتنی است: هزینه لایروبی از محل منابع داخلی شهرداری تامین گردیده است.

 
احداث جدول 80*60 در ضلع شرقی میدان ولایت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 01 خرداد 1393 ساعت 08:53

 

به منظور جمع آوری آبهای سطحی و همچنین رفاه حال شهروندان و بهسازی منظر شهری اجرای جدول80*60 در ضلع شرقی میدان ولایت آغازشد.

این جداول در دو طرف بلوار شرقی میدان ولایت در حال احداث است که ضلع جنوبی آن به اتمام رسیده و ضلع شمالی بلوار در حال اجرا می باشد.

هزینه اجرای این جداول از محل منابع داخلی شهرداری تامین گردیده است.

 
جلسه تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری بندرگز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
یکشنبه, 28 اردیبهشت 1393 ساعت 13:15

 

 

جلسه تودیع و معارفه مسئول جدید حراست شهرداری بندرگزبا حضور معاون مدیرکل حراست استانداری گلستان،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر،مسئولین حراست شهرداریهای،کردکوی،بندرترکمن و نوکنده در روز دوشنبه 22/2/93در  شهرداری بندرگز برگزار شد.

در این جلسه از زحمات سید کریم رضایی سرپرست سابق حراست تقدیر به عمل آمد و علیرضا خاکی به عنوان مسئول حراست شهرداری منصوب و معرفی شد.

 

گفتنی است: علیرضا خاکی پیش از این،مسئول واحد کمسیون ماده صدشهرداری بود. 

 
« شروع قبلی 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 بعدی انتها »

صفحه 1 از 12

منوی اصلی

صفحه اول

برای داشتن شهری پویا و زیبا

مشارکت آگاهانه همه شهروندان ضروریست،پس با پرداخت سهممان

(تحت عنوان عوارض شهری)

در این پویایی و زیبایی شریک شویم